Pribudli vám vianočné kilá? Tu je 5 tipov, čo s nimi!

A je po Vianociach. Predpokladám (= verím, dúfam a chcem), že sú medzi nami viaceré šťastné, ktoré okrem kníh, kozmetiky, šperkov či averzie na majonézový šalát dostali opäť tohto roku špeciálny darček – tri nové vianočné kilá. Časopisy (presne tie, ktoré od novembra prinášali recepty na linecké koláče a medovníky či články “Keby si bola majonéza, aká značka by si bola?” alebo “Podvádza ma s kaprom? Všímajte si týchto päť varovných signálov!”) sa idú pretrhnúť v tom, ako vás presvedčiť, že stonkový zeler je trendom roku 2019, infografikom cvikov či akciami na nutribulet.

Čo ak o to ale nestojíte?

Musia vianočné kilá automaticky znamenať, že ich musíte chcieť aj schudnúť? Lepšie povedané, musia znamenať, že máte nervy na to sa snažiť opäť schudnúť? No nemáte, lebo všetku životnú energiu ste vynaložili predstieraniu, že vám ten stonkový zeler chutí. A čo teraz? Vianočné kilá už máte, čo s nimi ale urobíte?

Tu je 5 nápadov, čo môžete spraviť so svojimi novými kilami:

  • Predajte ich na sashe

Dnes už sa dá predať naozaj všetko. Navyše portálov, kde môžete predávať, je niekoľko. Podľa toho v akom stave sú vaše kilá, môžete porozmýšľať o bazároch na facebook-u či modrom koníkovi. Mimibazár pre pamätníčky. Keďže sú ale vaše kilá vaša práca, odporúčam portál na predaj vlastnoručne vyrobených vecí. Tu si myslím, že bezkonkurenčný je sashe.sk. Pozor – nebude to také ľahké, drahá. Budete si musieť dať záležať. Ak ste novým predajcom, odporúčam kilá naozaj kvalitné, doplnené o pútavý popisok a fotografie, ktoré zaujmú. Alebo aspoň ten pútavý popisok.

  • Podarujte ich

Prečo by ste mali byť vy jediná, ktorá sa z vašich povianočných kíl má tešiť? Neprichádza do úvahy. Nebuďte nenásytná (to už ste zvládli cez Vianoce). Podeľte sa. Podarujte ich. Odporúčam známu, o ktorej si často v duchu šepkáte, ako to tá potvora robí, že stále tak dobre vyzerá prípadne kolegyňu, ktorá za vás nechcela vziať službu pred Vianocami. Obe sa veľmi potešia.

 

  • Spravte z nich hviezdu instagramu

Je taká doba, že dnes, v časoch internetu, môže byť hviezdou naozaj hocikto. To nie je závisť, to je len konštatovanie, že prečo iný áno a ja nie, krupica?! Prečo to teda nevyužiť a nespraviť zo svojich kíl hviezdu instagramu? Stačí dobrá fotka, možno ani tú netreba. Natrénujte správny filter a kvalitný hešteg #mojevianočnékilásúviacakotvoje #crazysexyfat a ani sa nenazdáte a kilá budú na výslní.

  • Ignorujte ich

OK. Predať ich nechcete, darovať ich nechcete a popularita vám nerobí dobre na baterku na mrznúcom iPhone. Teším sa, že nie som vašim manželom a nemusím sa snažiť vám nájsť vhodný darček. Okrem toho odporúčam aplikovať na vaše vianočné kilá metódu, ktorú rada využívam pri neriešiteľných alebo pálčivých problémoch – ignorujte ich. Tvárte sa, že nie sú, nikdy neboli, prípadne samé odídu. Otázkou je, či to pomáha? Odpoveď: ani prd.

  • Zamilujte si ich

Kým som dopísala tento článok, minul sa mi vaječný koňak a s ním aj skvelé nápady spomenuté vyššie. Preto ak by z nejakého dôvodu hore spomenuté nevyšlo, mám pre vás záchranné koleso, posledný tip, ktorý stojí za zváženie. Ostalo vám po Vianociach / Veľkej noci / pôrode / nedeli nejaké to kilo navyše a vy neviete, čo s ním? Zamilujte si ho. Ľúbte ho a dajte mu dobrý domov, lebo toto kilo si vás z nejakého dôvodu vybralo a má vo vás dôveru. Nesklamte ho. Nepredávajte ho.

Prečítajte si aj, že nie ste jediná, ktorá sa nevie zmestiť do džínsov – archaického kúsku vo vašom šatníku, ktorý ste nosili, keď ste si klamali, že legínsy nie sú nohavice.

Páčilo sa ti? Povedz o tom ostatným:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *