Tí, ktorí neveria na zázraky – FREE DOWNLOAD –

Neviem, koľké (koľkí) z vás denno-denne brázdia pinterestom a v duchu si robia kartotéku nápadov, ktoré treba vyskúšať, ktorými sa treba inšpirovať… Neviem ako vy, ja tam občas nájdem skutočné poklady, doslova zázraky!

Zázraky na stiahnutie

Pinterest ako studnicu inšpirácie a nápadov zbožňujem, sama si poctivo pripínam idei na rôzne nástenky (tu, ak by niekto chcel porovnať, či máme podobný vkus). Jednou z mojich obľúbených kategóríi je aj “free download” alebo “free printables”, čiže voľne stiahnuteľné obrázky. Mne ako starému lakomcovi všetko voľne stiahnuteľné = free download = zadarmo znie ako rajská hudba…

free download Tí, ktorí neveria na zázraky www.barboramaviktoriu.sk

Nuž i cítila som, že moje kreatívne ja by chcelo prispieť svojou troškou… Na výlete v Ikea som kúpila do detskej izbičky tabuľu, ktorá čaká na prezdobenie. Keď som natrafila na článok plný najkrajších citátov z rozprávok a detských knižiek, rýchlo som sa rozhodla, čím…

Free download pre všetkých!

A keďže, ako rada skromne a často opakujem, som dobrák od kosti, chcem sa s vami o moje umelecké dielo podeliť! Som si vedomá svojho talentu čo sa grafického dizajnu týka, predsa len verím, že možno niekoho z vás plagátik poteší! Mne sa páči a ak aj vám, pripravila som ho v štyroch farebných verziach, ktoré nájdete tu:

A | B | C | D

Stiahnite si ho a vylepte na stenu alebo chladničku, nech vám pripomína toto životné múdro. Pretože viete, čo sa hovorí:

Tí, ktorí neveria na zázraky, ich nikdy neuvidia…

Tí, ktorí neveria na zázraky free download www.barboramaviktoriu.sk

 

Páčilo sa ti? Povedz o tom ostatným:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *